İletişim Bilgileri

Image
Image
Boğaziçi Diş Grup

Dental Ekipmanlar

17 yıllık tecrübe ve piyasada bulunmanın verdiği özveri ile her geçen gün bu alanda yaptığımız yatırımlar ve bu işi daha iyi hale nasıl getiririz düşüncesiyle üstüne koyarak ilerlediğimiz ve piyasada fark yaratmamızın verdiği mutlulukla işimizi profesyonel şekilde yapıyoruz.

17+

Yıllık

Tecrübe

Hizmetlerimiz

Verdiğimiz

Hizmetler

Boğaziçi Diş Grup El aletleri icon

Dental El Aletleri

Dental el aletleri sektöründe gerek ürün gamı gerekse ürün kalitesiyle öncü depolardan biri olmanın verdiği mutluluk içinde her geçen gün üstüne yenilikler katarak kaliteli hizmet veriyoruz.

Boğaziçi Diş Grup Cerrahi Alet Teknik Servisi

Cerrahi Alet Teknik Servisi

Cerrahi el aleti teknik servisimiz ile a'dan z'ye bütün dental ekipmanların üretimini, tamirini ve bakımını kendi bünyemizde profesonel ekibimizle gerçekleştiriyoruz.

Boğaziçi Diş Grup Dental Fırça Üretimi

Dental Fırça Üretimi

FDA onaylı alman flamentleri kullanarak üstün kalite işçilik ve dayanıklılığı fırçaları üretmeyi hedef alarak dünya çapında marka olma yolunda ilerliyoruz.

Boğaziçi Diş Grup Dental Pazar ve Yazılım

Dental Piyasa Pazaryerleri

Dental sektördeki ürünleri geniş kitlelere hızlı ve güvenilir şekilde ulaştırmak adına bütün pazaryerlerinde satış sağlıyoruz.

Boğaziçi Diş Grup Bilişim Ofisi

Bilişim Ofisimiz

Kendi bünyemizde bulundurduğumuz yazılımcı ekibimizle firmalara gerek depo yönetimi gerek web varlığını iyileştirme konularında hizmet veriyoruz.

Boğaziçi Diş Grup Dent Marmara Klinik

Diş Kliniğimiz

Yılların deneyimi ve birikimini bünyesinde bulunduran profesyonel diş hekimi kadrosu ile bütün diş sorunlarına kliniğimizde tedavi hizmeti veriyoruz.